Шиномонтажное оборудование | Оборудование для СТО | О компании | Сервисный центр | Оплата и кредит | Доставка товаров | Контакты | Корзина | Обладнання для СТО і автосервісу | Фотогалерея | Полезные статьи
+38 (067) 939 91 62 - Киев
+38 (050) 598 35 80 - Киев
+38 (067) 557 79 19 - Днепропетровск
+38 (050) 488 60 66 - Харьков
+38 (063) 829 91 99 - Одесса
+38 (067) 939 91 62 - Львов
+38 (050) 598 35 80 - Херсон
+38 (050) 488 60 66 - Николаев
+38 (063) 829 91 99 - Запорожье
+38 (067) 557 79 19 - Ивано-Франковск

Дещо про наш ассортимент українською - автопідіймачі, обладнання для СТО, компресори, підйомники та багато інших товарів.


Надання послуг з ремонту та обслуговування автомобілів - це дуже складний виробничий процес, в якому використовується те чи інше обладнання та інструмент для автосервісу (автосервісне обладнання). Обслуговування одного автомобіля - це, як звичайно, робота декількох осіб з використанням декількох агрегатів. Щоб домогтися успішної продуктивності, бажано підібрати для використання агрегати таким чином, щоб швидкість робіт на окремому агрегаті не гальмувала роботу іншого. Наприклад, маючи швидкий автоматичний шиномонтувальний стенд, необхідно доповнити його і швидким балансувальним стендом, інакше переваги швидкості шиномонтажного стенду будуть виражатися лише в черзі на балансування. Давайте зробимо все, щоб ви позбулися цих проблем!


Хороше і якісне обладнання для автосервісу - запорука швидкого обслуговування клієнта і того, що він неодмінно залишиться задоволений.


Компанія  Лік-МірАвто  допоможе Вам придбати обладнання для автосервісу і обладнання для СТО: покрасочні камери, домкрати, стенди розвал сходження, автомобільні підйомники, установки для заміни масла, компресори, інструмент, мийки, пилососи, витяжки, преси, крани, стійки, гаражні меблі. У нас представлений весь асортимент обладнання для автосервісу за доступними цінами.

Дане обладнання забезпечує повний комплекс послуг з ремонту і дає можливість оснастити ваше СТО на всі 100%. Ціни на обладнання для СТО визначаються виробником цього обладнання і кон"юнктурою ринку.

Якщо Ви тільки плануєте відкрити свою шиномонтувальну ділянку або ж хочете поліпшити технічне оснащення вже працюючого СТО, купити нове шиномонтажне обладнання - ми з радістю допоможемо Вам.


Стенди розвал сходження

У нашому асортименті - все необхідне для автосервісу обладнання - зверніть увагу на широкий вибір стендів: як суперсучасні стенди з технологією 3D, так і вітчизняні стенди розвал сходження. Адже стенд розвал сходження завжди приносить гарний прибуток, а з нашими дорогами ця послуга автосервісу буде користуватися попитом у будь-який час року, завжди.


Автомобільні мийки

Загальна система автосервісу включає в себе не тільки технічне обслуговування автомобілів, але і автомобільні мийки. До обладнання для автомийок і їх спеціальному оснащенню, ставляться апарати високого тиску (АВД) з підігрівом води або без підігріву, професійна хімія і піногенератори. Мийки високого тиску (Керхер, Карчері, Каршер, Керхер, Керчер, Кершер, Кархер KARCHER) застосовуються для автоматизації автомийного процесу: миття здійснюється з використанням спеціальних щіток або безконтактним методом, за допомогою активної піни, яку змивають під високим тиском води з використанням мийної хімії ( шампунь, віск).


Автопідіймачі (підйомники)
В нашому ассортименты Ви завжди знайдете широкий широкий вибір іншого обладнання для СТО - автопідіймачі, підйомники для сто. У нас Ви завжди зможете замовити і купити підйомник для СТО за найнижчою ціною.


Доставка

Здійснюємо доставку обладнання та інструменту в будь-яке місто Україна: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Якщо Ви не знайшли свого міста у списку - телефонуйте, ми вирішимо питання з доставкою в будь-яку точку України.